Educația este ceea ce rămâne ...
"Educația este ceea ce rămâne după ce ai uitat tot ceea ce ai învățat în școală."
Noroc: ăsta-i numele pe care cei slabi îl dau curajului.
Reclama
Noroc: ăsta-i numele pe care cei slabi îl dau curajului.