Iubește-te în primul rând pe tine, căci totul în lumea asta se bizuie pe interesul personal.
Credeam ca cel mai rau lucru in ...
"Credeam ca cel mai rau lucru in viata este sa ramai singur, dar nu e
asa. Cel mai rau lucru in viata este sa ramai cu oameni care te fac sa
te simti singur."
Când vezi un om bun, gândește-te să-l întreci. Când vezi un om rău, cercetează-ți inima.
Reclama


